Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Panorama med byggnader och figurer, signerad och daterad 1956, olja på duk, ca 200x350 cm
Reva i vänstra nedre hörnet
396792
2016-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här