Gunnar Sundberg oljemålning

Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Panorama med byggnader och figurer, signerad och daterad 1956, olja på duk, ca 200x350 cm

Reva i vänstra nedre hörnet

396792

2016-07-22