Gunnar Sundberg oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR SUNDBERG (1915-63): Grekisk by, signerad och daterad 1952, olja på duk ca 150x220 cm
Kuntoraportti
396793
Päivämäärä:
2016-07-22