Vägglampor 1970-tal

Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal
Vägglampor 1970-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, orangelackerad plåt med magnetfäste, märkta "AB KONSTHANTVERK Magnetlampan", diameter ca 12 cm

Smärre slitage

396804

2016-07-22