Per Sundstedt golvlampor

Per Sundstedt golvlampor
Per Sundstedt golvlampor
Per Sundstedt golvlampor
Per Sundstedt golvlampor
Per Sundstedt golvlampor
Per Sundstedt golvlampor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER SUNDSTEDT, "Candela", Ateljé Lyktan, golvlampor, 1 par, 1970-tal, i lackerad plåt, höjd ca 124 cm

Bruksslitage

396806

2016-07-22