Resegarderob
2016-07-22
396812
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, Tyskland, inredning med lådor och hängare, höjd ca 125, 58x55 cm,
Slitage