Resegarderob

Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, Tyskland, inredning med lådor och hängare, höjd ca 125, 58x55 cm,

Kuntoraportti

Slitage

396812

Päivämäärä:

2016-07-22