Resegarderob
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, Tyskland, inredning med lådor och hängare, höjd ca 125, 58x55 cm,
Kuntoraportti
Slitage
396812
Päivämäärä:
2016-07-22