Stolar Åke Axelsson Lilla H

Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H
Stolar Åke Axelsson Lilla H

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, röd bok, rödbetsade, skinnklädsel, 1900-talets slut, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

396816

2016-07-22