Sepp Hödlmoser oljemålning

Sepp Hödlmoser oljemålning
Sepp Hödlmoser oljemålning
Sepp Hödlmoser oljemålning
Sepp Hödlmoser oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEPP HÖDLMOSER (1923-1967): Borgmotiv, signerad och daterad S. Hödlmoser, olja på kartong, ca 15x10 cm

396822

2016-07-22