Stolar Luterma Estland

Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland
Stolar Luterma Estland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUTERMA, stolar, 6 st, betsade, Estland, sits med präglad dekor av musselformationer och arabesker, stämplade Luterma Made in Estonia, sitthöjd 48, totalhöjd 89 cm

Smärre ytskador

396836

2016-07-22