Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, idegran, 1900-talets mitt, engelsk stil, snurrfunktion, intarsia, höjd ca 78, 48x48 cm

Slitage

396840

2016-07-22