Leksaker
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKER, 6 st, plåt samt plast, 1900-talets andra hälft, Japan, bestående av: fågel, 3 racerbilar, polisbuss och helikopter, varierande tillverkare, bl.a TPS, Aoshin, ASAHI HI-STEEL, SHINSEI, längd ca 15-34 cm
Slitage, funktion ej testad
396846
2016-07-22