Leksaker

Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKER, 6 st, plåt samt plast, 1900-talets andra hälft, Japan, bestående av: fågel, 3 racerbilar, polisbuss och helikopter, varierande tillverkare, bl.a TPS, Aoshin, ASAHI HI-STEEL, SHINSEI, längd ca 15-34 cm

Slitage, funktion ej testad

396846

2016-07-22