Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-talets andra hälft, grönmålad och antikbehandlad, textilklädda sitsar, bordets mått höjd ca 72, diameter 110 cm
Bruksslitage, repor
396847
2016-07-22