Fåtöljer 1940/50-tal

Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal
Fåtöljer 1940/50-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå, betsade träben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen

396849

2016-07-22