Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahognybets, fanerad med mahogny, det största bordets mått höjd ca 55, 50x35 cm
Visst slitage
396859
2016-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här