Satsbord rokokostil

Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahognybets, fanerad med mahogny, det största bordets mått höjd ca 55, 50x35 cm

Visst slitage

396859

2016-07-22