Sekretär rokokostil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, fanerad i mahogny, rokokostil, 1900-talets mitt, beslag i patinerad mässing, inredning bakom klaffen med smålådor och fack, underredet med stor låda, höjd ca 100, 85x44 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
396867
2016-07-23