Einar Parslev oljemålning

Einar Parslev oljemålning
Einar Parslev oljemålning
Einar Parslev oljemålning
Einar Parslev oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR PARSLEV (1891-1977): Vintermotiv, signerad och daterad 1954, olja på pannå, ca 61x51 cm

396873

2016-07-23