Ludvig Jacobsen oljemålning

Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): Aristokrater, signerad, olja på pannå, ca 50x29 cm

396876

2016-07-23