Ludvig Jacobsen oljemålning

Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): (2) Barnmotiv, signerad, olja på duk, ca 44x35 resp 44x33 cm

396884

2016-07-23