Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): (2) Barnmotiv, signerad, olja på duk, ca 44x35 resp 44x33 cm
396884
2016-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här