Ludvig Jacobsen oljemålning

Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning
Ludvig Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDVIG JACOBSEN (1890-1957): Barnmotiv, signerad, olja på duk, ca 43x34

396887

2016-07-23