Nakenstudie oljemålning

Nakenstudie oljemålning
Nakenstudie oljemålning
Nakenstudie oljemålning
Nakenstudie oljemålning
Nakenstudie oljemålning
Nakenstudie oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERADE KONSNTÄR (1900-tal): Nakenstudie, sigerad J. Hermann, olja på duk, ca 80x98 cm

Smärre färgbortfall

396890

2016-07-23