Helge Helme oljemålning

Helge Helme oljemålning
Helge Helme oljemålning
Helge Helme oljemålning
Helge Helme oljemålning
Helge Helme oljemålning
Helge Helme oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

HELGE HELME (1894-1987): ´´Pige ved vindue´´, signerade, olja på duk, ca 72x69 cm

Zustandsbeschreibung

396891

2016-07-23