Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): "Rider on a red horse", affisch i färglitografi, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1976, bladyta, ca 67x45 cm
Något fläckad och gulnad
396892
2016-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här