Marc Chagall affisch

Marc Chagall affisch
Marc Chagall affisch

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Rider on a red horse", affisch i färglitografi, signerad i trycket, tryckt av Mourlot, 1976, bladyta, ca 67x45 cm

Något fläckad och gulnad

396892

2016-07-23