Ester Almqvist oljemålning

Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER ALMQVIST (1869-1934): landskap med regnbåge, monogramsignerad EA samt daterad 1925, olja på pannå, ca 40x68 cm

396894

2016-07-23