Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): motiv av Moses i vassen, olja på duk, ca 88x114 cm
Renoverad, retuscher, sannorlikt dubblerad duk
396901
2016-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här