Byst kvinnofigur i gips

Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips
Byst kvinnofigur i gips

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BYST, bemålat gips, 1800-talets andra hälft, beduinsk kvinnofigur, höjd ca 47,5 cm

Slitage, mindre bortfall, personnummer märkt

396908

2016-07-23