Blombord
2016-07-23
396913
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLOMBORD, koppar samt teak,1900-talets mitt, höjd ca 42, 38x38 cm
Bruksslitage