Tulpanevaser porslin

Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin
Tulpanevaser porslin

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TULPANVASER, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, för 6 tulpaner, höjd ca 24 cm

Ett mindre nagg

396915

2016-07-23