Nils & Kajsa Strinning stringhyllor

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, 9 stringhyllor, 1900-talets slut, hyllplan i teak, 4 gavlar i vitlackerad metall höjd ca 75, 8 gavlar i svartlackerad metall höjd ca 75, 14 gavlar i svartlackerad metall höjd ca 52,
11 hyllplan längd ca 58, 21 hyllplan längd ca 78, medföljer 4 gavlar i avvikande modell höjd ca 75 cm

Slitage/skador

396954

2016-07-23