Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Olof W Nilsson -48, olja på duk, ca 62x48 cm

396955

2016-07-24