Figuriner i jade

Figuriner i jade
Figuriner i jade
Figuriner i jade
Figuriner i jade

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, HÄNGE, jade, 1900-tal, i form av skurna figurer, höjd ca 4-6 cm

slitage

396958

2016-07-23