Madonnakrona
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MADONNAKRONA, förgyllt silver, 4 stjärnformationer med hängande gula droppformade stenar samt dekor med fasetterade vita och lila stenar, Wilhelm Sandberg, Ängelholm 1896, höjd ca 13,5 cm, diameter 9,5 cm, vikt ca 197 g
Stenar med hack och skador
396969
2016-07-23