Nakenmodell oljemålning

Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL EKROTH ( född 1883): Nakenmodell, otydligt signerad, olja på pannå, ca 29x39 cm

397024

2016-07-24