Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKE, brons och alabaster, Frankrike, 1800-talets slut, för 2 ljus, gjutarmärkt F Babedienne, höjd ca 30 cm
Alabastern med lagningar
397036
2016-07-24