Byrå 1900-tal i gustaviansk stil

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, tre lådor, gustaviansk stil, vitbemålad, höjd ca 90, 87x48 cm

Senare bemålning, slitage

397041

2016-07-23