Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, tre lådor, gustaviansk stil, vitbemålad, höjd ca 90, 87x48 cm
Senare bemålning, slitage
397041
2016-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här