Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, fanerad i teak, massivt underrede i bok, Sverige, 1960-tal, höjd 74, 110x80, 2 utdragbara skivor vardera cm
Bruksslitage, bordsskiva med ytrepor
397042
2016-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här