Matbord teak och bok 1960-tal

Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal
Matbord teak och bok 1960-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, fanerad i teak, massivt underrede i bok, Sverige, 1960-tal, höjd 74, 110x80, 2 utdragbara skivor vardera cm

Bruksslitage, bordsskiva med ytrepor

397042

2016-07-24