Stolar Axet
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 8 st, modell Axet, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålade, runda kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, olika textilklädda sitsar
397051
2016-07-24