Stolar Axet

Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 8 st, modell Axet, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålade, runda kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, olika textilklädda sitsar

397051

2016-07-24