Klaffbord gråmålat

Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat
Klaffbord gråmålat

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, bemålat, 1900-talets början, på pelarfot, med hjul, fotavslut i form av lejontassar, höjd 77, 91x150 cm

Senare bemålat bruksslitage

397064

2016-07-24