Axel Olson oljemålning
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): "Cassis landskapsmotiv från sydfrankrike", signerad och daterad Axel Olson -51, olja på duk, ca 23x27 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs Halmstadsgruppen 60 år 1989, katalognummer 237
397076
2016-07-25