Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "Cassis landskapsmotiv från sydfrankrike", signerad och daterad Axel Olson -51, olja på duk, ca 23x27 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs Halmstadsgruppen 60 år 1989, katalognummer 237

397076

2016-07-25