Byrå gustaviansk stil
2016-07-24
397083
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahognyfaner, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, lådor med mässingsbeslag, höjd ca 80, 102x45 cm
Bruksslitage, en låsbricka lös, skador