Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, mahognyfaner, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, lådor med mässingsbeslag, höjd ca 80, 102x45 cm
Bruksslitage, en låsbricka lös, skador
397083
2016-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här