Spegel med träskuren dekor

Spegel med träskuren dekor
Spegel med träskuren dekor
Spegel med träskuren dekor
Spegel med träskuren dekor
Spegel med träskuren dekor
Spegel med träskuren dekor

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700 / 1800-tal, träskuren dekor av akantusblad och rocailler, delvis genombruten, belagd med slagmetall samt blankförgylld, ca 59 x26 cm

Smärre dekorbortfall, bruksslitage

397084

2016-07-24