Erik Wörts fåtölj Kolding

Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding
Erik Wörts fåtölj Kolding

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, mönstrad textilklädsel, mörkbetsade ben i trä, sitthöjd ca 42 cm

Visst slitage, renoverad

397093

2016-07-24