Tyskt allmogeskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Tyskland, allmoge, bär datering 1803, bemålat med geometrisk dekor, dörrspegel med kompassros, bakomliggande 3 hyllplan, konformade fötter, höjd ca 190, 107x51 cm
Slitage, skador, ställvis omfattande, låset kärvar, renoverad, kompletterad, nyckel finns att hämta i Utlämningen
397103
2016-07-24