Tyskt allmogeskåp

Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp
Tyskt allmogeskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Tyskland, allmoge, bär datering 1803, bemålat med geometrisk dekor, dörrspegel med kompassros, bakomliggande 3 hyllplan, konformade fötter, höjd ca 190, 107x51 cm

Slitage, skador, ställvis omfattande, låset kärvar, renoverad, kompletterad, nyckel finns att hämta i Utlämningen

397103

2016-07-24