Månbord 18/1900-tal

Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal
Månbord 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅNBORD, betsad furu, omkring 1900, ben i betsad björk, stavlimmad sarg, svarvade ben, höjd ca 76, diameter 108 cm, 2 iläggskivor med sarg vardera 50 cm medföljer

Bruksslitage

397110

2016-07-26