Klubbat för:
5 800 SEK
3 000 SEK
PIERO FORNASETTI, papperskorg, Italien, plåt, omkring 1900-talets mitt, tryckt dekor av husfasad, på mässingsfötter, höjd ca 29, diameter 25 cm
Smärre skador, slitage
397113
2016-07-25