Spetsdosa

Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa
Spetsdosa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPETSDOSA, silver, 1821, stämplad med kontrollstämplar samt P3, graverad J.B.P.D. i botten, 8,5x4,5x2 cm, vikt ca 41 g

Visst slitage

397123

2016-07-25