Kina figurscener

Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener
Kina figurscener

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅL, 3 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, varierande dekor i emaljfärger av figurscen, blommor samt kalligrafi, höjd 6-28 cm

Smärre slitage

397124

2016-07-28