Skeppsur barometer

Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer
Skeppsur barometer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tal, fodral i mässing, vardera diameter ca 18 cm, BAROMETER medföljer, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage

397126

2016-07-25